HomeČR17. listopadu lidský odpad před Českou televizí: trasa C pražského Metra pro...

17. listopadu lidský odpad před Českou televizí: trasa C pražského Metra pro těžkou havárii uzavřena. A skutečnost?

-

Jasně, nebyla to vybraná společnost Rakušanovy a Fialovy klaky Pussy Riot a Evropských hodnot pornotanečníka Jakuba Jandy od tyče. Byli to pouze lidé, obyčejní lidé, neboli lidský odpad dle Fialovy vlády. Lidský odpad, který chce drze žít v míru a chce znát pravdu.

Další video, které nevíme, kdo natočil a běhá to po facebooku. A tím končí dokazování, kolik lidí bylo za Nuselským mostem, přestože část po slejváku už před Českou (spíše bruselskou – lokajskou) nedošla. Přesto si každý udělá obrázek, co se dělo. Několik lidí – se počtem blížilo možná k padesáti tisícům. Ale…

Co ale většinou nevíte: strana Pětistrana udělala zázraky s pražským Metrem

Pražské Metro trasa C – strašná havárie – rekonstrukce uzavřeno na 4 dni, zrovinka v den pochodu lidí před Českou televizi na Pražské povstání, odkud to je výše nafilmováno.

A stal se zázrak: po příchodu demonstrantů před Českou televizi se výluka zkrátila ze čtyř dní na několik hodin, dělníci zahodili (údajně) lopaty a my žasli: Metro v době, kdy šel pochod zpět na Národní, zázrakem jezdilo jak divé. Zrychlení oprav asi o 1000%.

No, nejsou ti čeští dělníci (nebo ukrajinští) hodni na metál od prezidenta Zemana? Tak obrovské zkrácení neumí nikdo jiný na světě!

DŮKAZ

Metro 17listopad 7b116

 

A my prosíme: co kdyby z nás přestali ti darebáci z prapodivné strany pod názvem Pětikoalice dělat pitomce?

 

Informace o autorovi Petr Pokorný

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště