HomeČRDostanou se bojovníci proti covidové a energetické totalitě do Senátu?

Dostanou se bojovníci proti covidové a energetické totalitě do Senátu?

-

Skoro tři roky nás hájili a bránili. Proti Vojtěchovi a Válkovi. Nyní společně chtějí dělat totéž v Senátu. Nebyli jediní, ale na tyto nejvíc foukalo. Važme si jich. Nebo opět naskočíme na sliby darebáků?

Těch lidí samozřejmě bylo víc, ale část z nich měla poslaneckou imunitu, takže těm poděkujme také, byť už jsou v Parlamentu, zatímco těmto stále vyhrožují. A přidejme další špičkové odborníky, kteří nekandidují, ale jsme s nimi na jedné lodi. Např. Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., nebo MUDr. Soňa Peková, PhD. Obor znalecké činnosti: Zdravotnictví – odvětví: Genetika Specializace: molekulární genetika, molekulární biologie.

I o nich darebáci bez vzdělání a atestací psali a mluvili v JEJICH vládní České televizi, že jsou zločinci a dezinformátoři. Dnes si zoufají dětští psychiatři, ale i dorostoví a pro dospělé nad počtem sebevražd, sebepoškozování a za vše mohou zločinci typu Vojtěcha a Válka, kteří dokonce prohrávali soudy, ale vůbec je to nezajímalo.

Brusel je bránil a ubránil!

ZATÍM!

Necháme to tak být, nebo už jsme moudřejší?

P.S. Největší perlička? Stačí zadat slovo „dezinformátoři“ a vyběhnou jména největších odborníků v České republice. Neboli slovo „dezinformátor“ je stejné hodnoty, jako nejvyšší státní vyznamenání České republiky: Řád bílého lva.

Informace o autorovi Petr Pokorný

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště