HomeZahraničníItálie - horká zpráva: Salvini, Berlusconi, Meloni a Lupi spolu na pódiu...

Itálie – horká zpráva: Salvini, Berlusconi, Meloni a Lupi spolu na pódiu na Piazza del Popolo

-

Další bomba začala tikat na náměstí Piazza del Popolo: pravý střed uzavírá volební kampaň. „Jsme skutečnou většinou země – Silvio Berlusconi: Itálie nechce být řízena levicí.“ Po boku lídra Forza Italia Giorgii Meloni, Mattea Salviniho a Maurizia Lupiho!

Grandi striscioni blu con lo slogan «Insieme per l’Italia» e un centinaio di sedie grigie. È tutto pronto a piazza del Popolo, a Roma, per il comizio conclusivo della campagna elettorale del centrodestra. Sul palco saliranno i leader della coalizione: Silvio Berlusconi, Giorgia Meloni e Matteo Salvini.

Meloni: propast by zadlužila mladé lidi
«Všechny peníze, které utrácíme na pomoc Italům a podnikům tváří v tvář účtům, jsou peníze, které dáváme na spekulace. A podle mě tato věc neklesá. Zadlužit svou dceru, aby dala peníze na spekulace velkých energetických hráčů… Nechci odchylku, pokud se jí mohu vyhnout. Aniž by byla dotčena skutečnost, že prioritou je zjevně pomoci Italům, jsem ráda, když se mohu vyhnout tomu, abych naše mladé lidi ještě více zadlužila, abychom těch pár, kteří spekulují s lidmi, nechali sbohatnout ještě víc. ». Vůdkyně FdI Giorgia Meloni to řekla během záznamu pořadu Porta a Porta dnes večer na Rai1.

17.19 – Meloni: pokud vláda nejprve zasáhne proti drahé energii
„Nemůžeme ignorovat nouzi drahé energie“. Toto je první opatření, které by Giorgia Meloni přijala, kdyby se jí podařilo dostat do Palazzo Chigi. Vůdkyně bratří Itálie to řekla v Porta a Porta, s vysvětlením, že «nejefektivnějším opatřením by byl strop ceny plynu, kterého se v tuto chvíli nedaří dosáhnout. Dalším opatřením, které lze rovněž provést na vnitrostátní úrovni, je oddělení mezi cenou plynu a cenou ostatních zdrojů energie ». To druhé – dodala – „je opatření, které bych udělala okamžitě“. „Nechci tu odchylku, pokud se jí mohu vyhnout – zopakoval –. Prioritou je pomoci Italům, ale pokud se mi podaří vyhnout se ještě většímu zadlužování našich mladých lidí, abych obohatila těch pár, kteří spekulují o lidských životech, jsem šťastnější.“

Salvini Berlusconi Melani 7c362

Salvini, nechť zazní mír v Berlíně a Bruselu
«Nezměníme své mezinárodní postavení. Nejsme v platu nikoho, ale já chci Itálii se vztyčenou hlavou, která „nebude“ přijímat rozkazy od někoho jiného. Už mě nebaví číst půl světa vysvětlující, jak bychom měli volit ». Tak vysvětlil Matteo Salvini na náměstí Piazza del Popolo v Římě, během volebního shromáždění pravého středu. „V neděli budete hlasovat“, nikdo – vysvětluje lídr Ligy – „nebude moci ovlivnit hlasování“, „ať je vaše srdce v klidu v Berlíně, Paříži a Bruselu“, poznamenává Salvini.

Salvini, chtělo by to referendum o jaderné energii
„Dnes kdyby se konalo referendum o jaderné energii, jsem přesvědčen, že vzhledem k zákonům, které máme, by Italové okamžitě hlasovali ano“. Skuola.net řekl Matteo Salvini z Lega .

Berlusconi, chceme EU jako světovou vojenskou velmoc
„Dobře víte, vždy jsme byli součástí Evropy, součástí Atlantické aliance a součástí Západu. A pokud jde o Evropu, my chceme: lepší Evropu, Evropu skutečně občanů, Evropu, která může být hlavní hrdinkou ve světě a konečně se stát vojenskou mocností na světové úrovni. Uvedl to prezident Forza Italia Silvio Berlusconi v projevu z pódia na Piazza del Popolo. „Chceme vybudovat Itálii, kde nebudou žádní občané druhé kategorie, Itálii, kde se nikdo nemusí“ bát, „pokud jeho politický protivník půjde do vlády – dodal -.“ Chceme vybudovat Itálii, kde bude stát a jeho instituce pociťovány jako domov každého, a ne jako něco, co je nepřítelem, co tam číhá jako nepřítel ».

Macronův stranický tajemník: „S Meloni ve vládě se bojíme Itálie seřazené po boku Orbana“

Stéphane Sejourné, vůdce liberálů v Evropském parlamentu, bude zítra v Římě, aby uzavřel kampaň Action-Italia Viva: „Mocná pravice riskuje vykolejení reformní cesty započaté v Evropské unii, a proto má podporu Kremlu“

Ten příklon k Rusku je asi opět jenom zoufalá snaha levice nějak zaujmout. Spíše se zdá, že Itálie už odmítá diktát USA, kdy sankce nařizované americkými zbrojovkami z USA nejvíce poškozují Evropu, zatímco americkým zbrojovkám stoupají zisky a Rusko se nehroutí. A stejně s migrací, kdy Evropa úpí a Itálii drtí migranti jako Českou republiku, Švédsko a další a nikdo neví, kdo to řídí. A asi i Itálie říká dost těmto zločinům.

Víkend mnohé napoví.

Informace o autorovi Z povolených zdrojů

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště