HomeZahraničníNejvětší probíhající masová genocida v historii lidstva. Dokument o covid vakcínách.

Největší probíhající masová genocida v historii lidstva. Dokument o covid vakcínách. [18+]

-

, , , , , ,

Zemřeli náhle, na důvody se neptejte. Silný dokument o největší probíhající masové genocidě v historii lidstva. Devastující dopad covidových vakcín ve výpovědích lékařů, patologů a balzamovačů těl. Naturalistický pohled na krevní sraženiny, které jsou v tělech očkovaných, a způsobují náhlá fatální selhání životních funkcí.

Záměr vyhlazení lidstva už dnešní globalisté ani neskrývají. Schovávají se za termín snížení světové populace, a hledají nejrůznější důvody proč a jak k němu musí dojít. Přesto se zdá, že jim značná část populace stále nevěří, a ráda si od nich vezme injekce proti covidu v nekonečných dávkách. Jaký důvod má ten, kdo chce snížit počet lidí na planetě, aby zachraňoval druhého před smrtí?

Velmi žádaný nový dokument Náhlá úmrtí o devastujícím dopadu COVID vakcín je tady. Uslyšíme přímá svědectví odborníků o nárůstu poškození lidí po očkování, a realistické záběry z pitevních sálů, kde balzamovači odebírají očkovaným obětem doposud neviděné bílé sraženiny z žil a mnohem víc.

DIED SUDDENLY (dokument)

Režie: Matthew Mille Skow, Nicholas Stumphauzer

Na celém světě je proti covidu očkováno 5 miliard lidí, a mnoho z nich náhle umírá. de o největší řízené vymírání v historii světa?

8 nejostudnějších výmluv pro úmrtí způsobené covid vakcínou v roce 2022:

 1. Píšťalky rozhodčích: Najednou, právě od doby, kdy začala kampaň proti covidu, zdraví sportovci trpí zástavou srdce, kdykoli rozhodčí zapíská na píšťalku.
 2. Drobné částice ve vzduchu mohou vyvolat náhlé infarkty, na vině jsou změna klimatu a znečištění v Singapuru.
 3. Studené sprchy nyní údajně zabíjejí členy armády a zdravé sportovce tím, že je šokují k smrti překvapením.
 4. Videohry náhle způsobují, že zdraví teenageři očkovaní proti covidu umírají.
 5. „Long Covid“ ve skutečnosti znamená dlouhodobé nežádoucí účinky z covid injekcí.
 6. Syndrom náhlého arytmického úmrtí“ – tohle si nevymyslíte, to dokáže pouze Clevelandská klinika.
 7. Krevní sraženiny z koronaviru (opravdu podivné gumové sraženiny způsobené injekcemi spike proteinu).
 8. Rakovina, která se během pandemie „neřešila“ – ve skutečnosti je to rakovina způsobená injekcemi genové terapie, které vypnou vrozenou schopnost vašeho těla bojovat s rakovinou.

Podle CDC a falešných médií, jestli chcete přežít pandemii, nemůžete dělat žádnou z následujících činností:

Abyste přežili pandemii koronaviru způsobenou člověkem, budete se muset řídit všemi zbytečnými opatřeními diktovanými falešnými „experty“ a diktaturou vládních regulačních agentur.

Patří mezi ně mnoho činností, které nikdy předtím nebyly nebezpečné, takže se připravte na to, že vaše mysl bude zničena, vaše imunita bude ohrožena, váš zdravý rozum bude zničen a vaše příčetnost bude rozebrána konglomerátem směšných, neuvěřitelných dezinformací přicházejících přímo shora.

 • Už nikdy nehrajte žádné sporty ani nenavštěvujte žádné sportovní akce, na kterých pískají rozhodčí. Tyto náhlé výbuchy hluku nyní způsobují spontánní zástavu srdce u naprosto zdravých lidí (kteří právě dostali covidovou injekci, resp. dvě, tři, čtyři…).
 • Už nikdy nechoďte ven, nikam, ani sami, protože v atmosféře jsou drobné částice, které mohou způsobit náhlé zastavení vašeho srdce nebo náhlé selhání celého imunitního systému.
 • Ať už jste naprosto zdravý sportovec, člen armády nebo pilot letadla, už si nikdy nedávejte studenou sprchu. Před pandemií to bylo naprosto bezpečné, ale nyní (od té doby, co očkujeme) je to velmi nebezpečné a může způsobit, že i ten nejzdravější člověk okamžitě zemře na infarkt myokardu.
 • Přestože děti a teenageři (a mnoho mladých dospělých) nazývaní „hráči“ si už několik desetiletí užívají násilné videohry (a hollywoodské filmy, které jsou ještě horší), aniž by někdo zemřel na infarkt nebo mrtvici, nyní, od začátku podvodu, videohry mohou způsobit, že okamžitě zemřete na plicní embolii. Tohle nevymyslíš. Proto se hraní videoher vyhněte za každou cenu.
 • Long Covid znamená, že jakékoli nové zdravotní problémy, které se objeví krátce po injekci, jsou nyní jednoduše příznaky covidu, které nikdy nezmizí a budou vás trápit po celý život.
 • Případy rakoviny se nyní objevují po celém světě alarmujícím tempem a údajně za to může covid, protože v posledních dvou letech nebyl nikdo „vyšetřovaný“ na rakovinu.

Zdroje:

Náhlá úmrtí: dokument o devastujícím dopadu COVID vakcín

8 Most OUTRAGEOUS EXCUSES for Covid vaccine deaths in 2022

45 tisíc mrtvých po covid injekcích v USA? Informátorka to potvrdila, a právník podal žalobu.

Jak vypadá krev a tkáň covid očkovaných pod mikroskopem? Poškození po injekcích.

Myokarditidy a perikarditidy jako důsledek korporátního fašismu Big Pharma a médií.

Úmrtí sportovců po covid vakcínách. Zhroucení, srdeční zástavy, krevní sraženiny.

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště