HomeČROprava: původní odhad počtu lidí za svobodu Čt se zvýšil ke 40...

Oprava: původní odhad počtu lidí za svobodu Čt se zvýšil ke 40 000 účastníků – DŮKAZ

-

Za normálních okolností by se řeklo, že tam bylo obrovské množství lidí. Protože ale fraška i na CNN Prima News se konsultovala o malinkém počtu účastníků, a že tam bylo většinou jakési tvrdé jádro, je nutné tvrdě a ostře tyto lži a dezinformace odmítnout! A zde máte důkaz, než začalo hustě pršet.

Nejdříve: všimněte si, jak se vyjadřuje ta vyšší kasta vzdělaných, slušných Evropských hodnot o protestujících proti cenzuře v České televizi a totální ztrátě pluralismu: a všimli jste si, že jsou stále beztrestní? Zatím…

 urazkyWE 9be43

 

Proč se ale měnil počet lidí a i seriozní odhadci tentokrát měli velký rozptyl?

 Počet protestujících poklesl v okamžiku, kdy začalo hustě pršet a tisíce lidí ještě před Nuselským mostem zahly do všech směrů a odešly, čehož využila samozřejmě extremistická média jako Seznam a extremisté z řad Fialovy klaky.

Takže děkujeme neznámému „kameramanovi“, který u Muzea počet protestujících natočil na mobil.

Každopádně počet demonstrujících by přibližně naplnil původní stadion Slavia Praha, když byl k stání a ten byl max. naplněn v památném utkání Sparta – Trenčín 5:0 (všech pět branek dal Mráz v roce 1968) s počtem lístků 41 000. A plus mínus tento počet byl v průvodu ve chvíli, kdy procházel kolem českého Národního muzea. A sami se můžete přesvědčit, kdo vypouští zoufalé balonky lží o 5000 lidech, což by byl nějaký vesnický stadionek s ochozy.

Hádat se o tom, kdo koho přečůrá a dočůrá dál, necháme extremistům z Fialovy klaky. Po shlédnutí více videí je nutné vyvrátit další lži mainstreamu. A nějaká tisícovka méně nebo více je leda pro hlupáky a propagandu např. na Seznamu, nebo Aktuálně .cz. A dál se do této stupidní hádky nezapojovat. Finito k počtu účastníků.

P.S. Ten spor by nenastal, kdyby na Národní bylo obrovské množství lidí a protestujících proti dezinformacím na Čt by bylo již zmíněných 3000 – 5000. Ale když na Václaváku a na Národní byly pouze hloučky angažované klaky, ač Praha a asi stát financoval vše a na protest v obrovském dešti se sešlo tolik protestujících, zoufalá snaha protestující nějak zdehonestovat si hledá cestičky. I třeba s kulichem a označit je stupidně za ruské šváby. Oni sprostě urážet a vyhrožovat (zatím) smí…

Informace o autorovi Petr Pokorný

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště