HomeČRSkvělá organizace Ladislava Vrabela a policistů: Henlejnovci na Václaváku neměli šanci!

Skvělá organizace Ladislava Vrabela a policistů: Henlejnovci na Václaváku neměli šanci!

-

Přes nepřízeň počasí (lidově se říká slotu) a bez peněz miliardářů kolem generála Pavla, takže všichni cestovali za své, se na Václavském náměstí sešlo relativně dost lidí. Samozřejmě desetitisíce to sledovaly na počítačích, protože Česká televize v hlavním programu dává pouze bolševiky v čele s generálem Pavlem.

Ti provokatéři a extremisté samozřejmě nejsou skuteční Henlejnovci. To je jen přesmyčka, protože jejich chování pod vlajkami NATO a Ukrajiny je totožné s chováním tehdejší nacistické tlupy, která vyvolávala násilí, rvačky a mlátila české občany a také si nacistické spodina myslela, že trest nikdy nepříjde.

Roku 1792 po svržení monarchie se girondisté chopili většiny ministerských míst a stali se vládnoucí stranou ve Francii. Vergniaud musel svádět každodenní boj s radikální stranou zvanou Hora. Byl prvním žalobcem krále Ludvíka XVI. Jako poslanec Konventu (za departement Gironde) se při procesu s králem vyjádřil zprvu pro možnost odvolání k lidu, později však hlasoval pro smrt. Roku 1793 se Vergniaud dostal do tvrdého boje s Horou – kordeliéry a jakobíny. Byl však spolu s jinými girondisty 2. června svržen. Odmítl opustit Paříž, byl zatčen a v říjnu 1793 popraven při krátkém procesu s girondisty.

A všimněte si: zatímco ti dle Rakušana a Fialy dezoláti se chovají slušně a policie žádné výtržnosti nezaznamenává a naopak policisté na Václavském náměstí jsou skvělí, na mítinky Babiše jezdí tlupy nácků, na které Babiš není připraven. (Ale upřímně, dnes Babiš zažívá to, co my pod jeho hrůzovládou za doby covidistické. A znáte to: první umírají děti revoluce – viz Vergniaud.)

Takže díky zkušenostem si tito náckové ani neškrtli, ač pokusy byly a Česká televize se snažila nějaký „bonus získat“.

Je opět zvláštní, že některé vlaky do Prahy nedojely, ač žádná kalamita není. Zda něco skutečně cestou bylo, či to opět strana a vláda provedla jako při demonstraci před Českou televizí, kdy náhle byla oprava Metra a skončila minutu po demonstraci, nelze na místě zjistit. Někteří dojeli jinak, někteří se vrátili. Počet neznámý. Například ztroskotal vlak, co odjížděl z Ostravy v 6:20. Co se dělo, jen Bůh ví.

Na Vrabela přišlo půl milionu lidí

DSC03333 e132f

Pokud si poklepete na hlavu, tak si přečtěte důvod: pokud 1200 lidí včetně klaky a komparsu v Ustí bylo vydáváno za mnoho tisíc, 70 – 100 tisíc za menší desítky tisíc, tak 7 – 10 tisíc lidí v přepočtu očima klaky soudruha generála Pavla to muselo být cca půl milionu. Ale samozřejmě: toto je pouze ukázka, jak mainstream z lidí dělá za peníze idioty a manipuluje s nimi. V peaku tam bylo 7 – 10 000 lidí, víc ne. Kolem tří tisíc u spodní obrazovky, kolem sedmi pod podiem.

Ale to není placená parta generála za 50 milionů volební. To se pouze sešli lidé, kteří se bojí války a drahoty. Takže porovnávat s komunistickým generálem Pavlem je mimo mísu.

Ale to hlavní přišlo na závěr.

Rozběsněný, provokující dav s ukrajinskými vlajkami perfektně uhlídala policie a přes nějaké výkřiky pohoda. Bohužel mladí extremisté z Rakušanových trollů a Elfů, vyhecovaných komunistickým generálem Petrem Pavlem a ukázkově chráněnými ministrem Rakušanem se domnívají, že si mohou dovolit vše.

Znáte někdo tyto „neznámé extremisty“, kteří se zařadili mezi slušné občany a po volání po míru jejich nenávist dostoupila vrcholu a polili pana Vrabela modrou a žlutou – prý národní duocolorou?

Znáte někdo tyto extremisty?

Agresivita stoupá a pod Pětidestrukcí už vyhrožují ostrým nábojem i paní Babišové!

Snímek obrazovky 6495 da08b

 Snímek obrazovky 6501 2c849

 Pokud si budou moci pod Bradáčovou a Rakušanem cokoliv od podříznutí po postřílení „dezolátů“, což jsou obyčejní lidé – nemiliardáři dovolit, a každé protesty trestat, nemusí to dopadnou dobře. Nejednou pes zahnaný do kouta těžce pokousal provokujícího agresora. Neměla by to vláda zastavit včas?

Chceme mír a ne děsivou nenávist!

P.S. Babiš si nenávist vyprovokoval sám, ale pokud někdo poslal ostrý náboj jeho ženě a Rakušan to do voleb nevyšetří, měl by odstoupit!

Informace o autorovi Petr Pokorný

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště