HomeČRSoudruh generál Pavel přináší se svými lidmi řád a pořádek: porovnejte se...

Soudruh generál Pavel přináší se svými lidmi řád a pořádek: porovnejte se skutečnou opozicí kolem Ládi Vrabela!

-

Pozorně sledujte, jak kultivovaně se chovají lidé na akcích Jindry Rajchla, Ladislava Vrabela, kde bylo až 100 000 lidí, což jsou Rakušanem nazýváni dezoláti a extremisté a jak se chovají občané od soudruha generála, co zázračně ztratil Rudou knížku vázanou krví dělníků, jak řekl Klement Gottwald. Kultura je jasná: toto je ten SPRÁVNÝ řád a pořádek.

Soudruhu generále, zde vojín základní služby: dovolte mi, abych promluvil…

Jste bolševický gauner, který se ušpinil vyhrožováním nám, nekomunistům, protože vaši politruci z nás chtěli vytvořit uvědomnělé občany. Dnes máte kolem sebe stejný odpad lidí, co najednou bolševiky nejsou a bojují za vás: Antichartista, komunista a bolševik Svěrák je v čele vaší bolševické sekce. Také podepsal Antichartu a když komunisti odešli, Rudá knížka mu zmizela v povlíkačkách a rázem stejně jako vy pochopil, že dolar je víc, než rubl. A stal se z něho demokrat.

My nikdy Sovětský svaz nebrali za svůj, mnozí šli do kotelen, někteří byli pouze „persona non grata“!

Kdyby se dříve na Mušketýra či vojáka provalilo, že svoji zem a přátele zradil, zastřelil, by se.

Bohužel dnes ji jiná doba a zrada se bere jako odměna.

Samozřejmě my, normální občané, nezapomněli na dobu totalitně covidovou a ekonomický rozvrat. Ale mír, jednání a odmítnutí války je vždy lepší, než aby nám umírali ve válce chlapci, děti a vnoučata. A pouze největší zločinec se víc stará o válku, než o mír. Kdo chce dokonce vůdce války generála za prezidenta, když máme naději na mír? Zatím ještě…

Možná Babiš s firmou HewlettPackard z Kajmanských ostrovů ovládanou samozřejmě ministrem vnitra Rakušanem prohraje jako prezident Trump, ale nejšílenější je, že ve finále jsou dva bývalí komunisté a komunistická chátra, co odhodila Rudé knížky v čele se Svěrákem vzdává hold soudruhovi generálovi, která komunisty nakonec zradila.

Dokonce i Hrdý Budžes – Hrzánová tleská bolševikovi generálovi a vříská komunistické URÁ, URÁ, URÁ, aniž jde svého tatínka odprosit.

Ať mír dál zůstává s touto krajinou…

Snímek obrazovky 6544 8c5af

 Ale dovolte mi v tom humusu a hnusu vyseknout jednu osobní poklonu: mezi těmi snad zdrogovanými magory od Rakušana, Fialy a generála se volně pohybovala paní Babišová. Nikdo se o ní nezmínil, ale její odvaha je příkladná. Obdivuhodná žena.

Informace o autorovi Z povolených zdrojů

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště