HomeČRSvatý grál imbecila získává (Tádadá): kulich Stanislavy Benešové Novinky.cz

Svatý grál imbecila získává (Tádadá): kulich Stanislavy Benešové Novinky.cz

-

Jak udělat z lidí proruské dezoláty a šváby? Fantasmagorie, lži a zoufalství založené na důkazech samozřejmě budeme ukazovat v různých obměnách. Ale zlatý svatý grál imbecila za informaci…

Ale zlatý svatý grál imbecila za informaci pochodu za svobodnou diskuzi v České televizi a pluralitu získává s přehledem angažovaná studentka Stanislava Benešová.

Zoufalství, jak zatáhnout každou opozici do urážky proruského švába je komické, pokud to není k pláči.

Takto prý vypadají proruští dezoláti: všimněte si tváří v kroužku, co na hlavní foto není úmyslně vidět. První provokace, dezinformace, staročesky špinavá pomluva a lež.

demonstrace cesko na 1 miste pochod original seznam 492bc

 

Takže modro, červeno bílý kulich už znamená, že demonstrují proruští dezoláti. Prostě červeno, modro,bílá trikolora se musí zlikvidovat. Urazit. Vyhnat. Zesměšnit.

Té angažované bruselské slečně ani nedojde, že ženy mají na tvářích české vlajky. Prostě červeno, modro, bílá trikolora se musí zničit!

Druhá špína: prý tam bylo kolem 1000 lidí. Opět Seznam. A jak přišli na počet o tisíci dezolátech? Z fota, kdy ostatní jsou za zatáčkou. A skutečnost dole: toto je prý tisíc, nekde píší kolem 2 tisíc. Ve skutečnosti tam bylo kolem 30 – 40 000, zaplnil by se stadion Slavie, když se tam stálo. (A ten byl na více jak 40 000). Zde další důkaz. Když začalo hodně pršet, část lidí před Nuselským mostem odešla. Přesto vidíte…

1000lidiwe 43091

 

Vážně lze použit jiné slovo, než o angažovaných imbecilech? Nebo jsou to nepřetržité provokace trollí farmy od Rakušana za úplatu?

Tady totiž jde o jinou věc. O vyvolání šílené nenávisti, kterou záhadně vyšetřovatelé nestíhají a vždy se zaměří pouze na ty, kteří se vztekle brání napadání skutečných extremistů. A to už není o zákeřných imbecilech, ale o skutečně vyprovokované nenávisti za každou cenu.

Opět zde důkazy! A tady už přestává legrace: na podkladě snůšky lží, imbecilních provokací a dezinformací začíná skutečná nenávist a zde se můžete podívat, kam až to Seznam dokáže dostat! A policie (ne ta venku, na ulicích, ta je skvělá, ale Rakušanova osobní) mlčí! Jako s podřezáním a vykrvením prezidenta.

REAKCE  K ČERVENO, MODRO, BÍLÍM KULÍŠKŮM – ŠÍLENÉ, NENÁVISTNÉ

diskuze výhrwe bd8c5

 A jaká je pointa a vyústění? Když někomu vytečou nervy a vztekle se postižený začne bránit a vyhrožovat, nastupuje komando Elfů, nahlásí to policii a zatímco ten, co chce podříznout a vykrvit prezidenta je nedotknutelný, protože miluje Evropskou unii, ze skupiny „dezoláti“ jsou vyšetřováni a potrestáni. Opět další důkaz:

Monika Špoulová prý nedokázala nečinně sledovat počínání dezinformátorů na internetu. Předloni v létě založila s kamarádkami na Facebooku ODBORNOU skupinu, v níž se už sdružuje na pět tisíc dobrovolníků. Vyvracení dezinformací se dobrovolníci věnují ve volném čase. Někdy i osm hodin denně, po večerech a po nocích. Videa, která zaznamenávají, se stala důkazem pro policii a soudy. A také prý podkladem pro učitele. A co udělal vzteklý Tušl, aby se jí zbavil? Fakt mě začínáš s*át s tím stalkingem. Ještě chvíli mě budeš pronásledovat a opravdu,“ cituje jednu z nich obžaloba, kterou státní zástupce na Tušla podal. Její znění mají Seznam Zprávy k dispozici.

Výše je autentické, nic není vymyšleno: jak se pracuje na objednávku a diskreditaci je jasně popsáno. Nejde o Tušla a zda je násilník. To musí udělat soudce a věříme, že ohodnotí správně. Ale o popsání, jak se dělají provokace a jak fungují urážky, provokace a vyhrožování na politickou objednávku jedné straně beztrestně a druhé s vidinou tvrdých trestů! A ještě to údajně posílá Monika Špoulová do škol. 

A pod šílenými dezinformacemi a hlavně provokacemi jsou podepsány:

hvezdy seznamuwe 2c1f5

Myslíte, že tam pošle Monika Špoulová a 5000 Elfů i dezinformace šité na míru výše popsané včetně vyprovokování agresivity v diskuzi na Seznamu? Vidíte, jak si přihrávají politické oponenty? Nezištně…

Informace o autorovi Petr Pokorný

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště