HomeČRValášek z Aktuálně.cz tvrdí, že exekutor chce ukrást peníze lidí z demonstrace...

Valášek z Aktuálně.cz tvrdí, že exekutor chce ukrást peníze lidí z demonstrace proti vládě!

-

Konspirační web Aktuálně.cz zveřejnil už potřetí prapodivný článek Valáška, že exekutor chce peníze demonstrujících proti vládě, složené na ozvučení apod.  ukrást, a zaplatit jimi jakýsi soukromý dluh!

Nyní tedy tvrdí Valášek, že nikoliv Vrabel, jak minule naznačoval. Nyní je to pro změnu exekutor, co chce zcizit peníze občanů, kteří se složili na velmi drahé zařízení na demonstraci proti protičeské vládě vedené Fiallou.

Zde je přesná citace, aby nemohlo být zpochybněno:

Vrabel věc komentovat odmítl. „Vy nejste vyšetřovatelé. Jestli máte nějaké pochybnosti, obraťte se na policii,“ řekl do telefonu.

Účet, na který Ladislav Vrabel nasbíral půl milionu z příspěvků od fanoušků na údajnou podporu demonstrací, je vedený na jeho srbskou ženu Bojanu Vurdelja. Insolvenční správce Martin Koubek dále usiluje o to, aby se příspěvky staly součástí insolvence a mohl z nich zaplatit dluhy.

Zaslal jsem žádost o převedení peněz České spořitelně. Uvidíme, jak se k záležitosti postaví,“ uvedl  Koubek.

Jak může nějaký exekutor ukrást peníze složené na demonstraci a zaplatit tím dluhy? Aby získal exekutorské odměny? To není trestné, nebo jenom Valášek neuvěřitelně lže? Chápete to?

Dokonce Valášek naznačuje, že na Václavském náměstí nic nebylo, žádná technika, žádné podium, což spláchl slovíčkem, že to tam bylo „údajně“. Takže ještě jednou: občané složili peníze na další akce u manželky Vrabela a Valášek tvrdí, že to exekutor chce ukrást a zaplatit s tím nějaké dluhy za popelnice a lístky z roku 1999.

Neskutečná drzost a zločin: takže peníze, vybrané na demonstrace, chce jakýsi exekutor ukrást a použít je na splátky cizího dluhu?

Dále se manipulátor Valášek formou videa snaží prokázat, že Česká televize vysílala. A že 100 000 lidí sledujících projev Rajchla zabrala kraťoučkým štěkem, se jaksi Valáškovi už vyložit nechce. Proč Valášek nenapíše, jak velké byly vstupy a kdy to přes den bylo? Ať napíše časy, jak se vysílalo z plného Václavského náměstí? Kolik těch vstupů bylo a jak dlouhé byly?

2×2, nebo 3×2 minuty a lidé to ani netušili?

lhar valasek 4e0d8Takže nejdříve je drama, zda tam bylo 100 – 150  tisíc, pak přenos, který nikdo neviděl, jak byl kraťoučký a nyní zaútočil zoufalý Valášek na Vrabela, že na Václaváku nic nebylo, protože lidi tyto udavače a manipulátory Valášky posílají do…

Občanům České republiky může být srdečně jedno, jaký vede Vrabel život. I kdyby byl homosexuál. (není, ale lze ho napadnout všelijak a zneužít) Kvůli Vrabelovi na Václavském náměstí nebyli a nebudou. On pouze dostává peníze na účet a z toho je povinnen platit to, k čemu mají peníze sloužit. Proto nikdo neprotestuje, protože akce jsou zajištěny.

Komu slouží Valášek a jaká má konta za manipulace, odmítá sdělit!

Všimli jste si, že Valášek chce, aby každý veřejně ukázal, co mu patří a jaké má peníze, ale co víme o Aktuálně.cz, o Valáškovi, Václavu Moravcovi a penězích, která záhadně putují přes nezisk kamkoliv a je to utajeno? Ještě jednou: jaký má plat Valášek? Kolik dostává za tyto články navíc a jaké má kde konto?

Neměli by právě novináři Jako je Valášek či Moravec jít příkladem a dokázat občanům, že je nikdo nezkorumpoval? A jaký trest dostane Valášek, pokud se prokáže, že měl pouze zničit Vrabela? 

 

 Důkazy o České televizi a přenosu

Nekompetentní redaktorka Rambousková ze Seznamu si hraje na odbornici: důkazy foto

 

Informace o autorovi Petr Pokorný

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště