HomeČRZachová se Töpfer čestně a z voleb odstoupí, nebo se zachová jako...

Zachová se Töpfer čestně a z voleb odstoupí, nebo se zachová jako dobytek a budou opakované volby v Brně?

-

Největší volební skandál České televize od roku 1989: Veřejnoprávní médium placené z koncesionářských poplatků občanů porušuje pravidla vysílání, když napomáhá jednomu z kandidátů! Komu jinému, než z vládní mafie!

Pan „velký herec“ Tomáš Töpfer si hraje na slušňáka a zatím…

NEUVĚŘITELNÁ OSTUDA Z PRAHY

Tento podvodník má být čistým panem senátorem? Z bláta do louže?

Proti těmhle protestovalo 100 000 občanů v Praze!

Samozřejmě Tomáš Töpfer ví, že je to kolosální podvod od ODS spřažený s Českou televizí a že má dojem, jakoby byl mimo zákon stejně jako Fiala, Řeporyjec Novotný, či Pekarová s Černochovou. A zatím tyhle prasárny europeiské ODS a jejich mafiánům prochází, aniž ruka zákona na ně dopadla. Bude to i tentokrát, nebo konečně padne kosa na kámen a pan „čistý“ Tomáš Töpfer“ dopadne, jako všichni podvodníci?

Veřejnoprávní média podle zákona nesmějí propagovat kandidáty. “V době od účinnosti těchto Pravidel a končící ukončením hlasování nesmějí být do vysílání programů České televize zařazeny pořady, v nichž účinkují kandidáti na funkci senátora,” uvádí se přímo v pravidlech České televize, které se týkají předvolebního vysílání.

Trčala ne, pan „čistý“ z odnože mafiánské vlády Fialů Töpfer ano?

Přitom jeho soupeř Pavel Trčala pravidelně připravuje cestovatelský pořad pro Český rozhlas Brno. Tento pořad aktuálně nemůže být vysílán. Zprávám z Moravy to potvrdil Jiří Kokmotos, programový ředitel Českého rozhlasu Brno. Aktuálně se  nevysílá ani jeden z pořadů, které připravuje jeden z kmenových zaměstnanců brněnského rozhlasu. Brání tomu jeho kandidatura na zadních místech kandidátní listiny ve Valašském Meziříčí. Pozastaveno je také vysílání vinařského seriálu, protože někteří z účinkujících vinařů kandidují.

Komediant a podvodník z Prahy Töpfer objíždí západ Brna a západní část okresu Brno-venkov aktuálně  s četníky v uniformách, rozdává guláš s pivem a vypráví historky z natáčení. Nejedná se ale o herecká vystoupení. Na těchto akcích je představován jako kandidát do Senátu. Na plakátech visí jeho fotka v četnické uniformě stará dvacet let.

Už běží v Praze vtip
Morava dala Praze Fialu, Jurečku a Hřiba, my vám Tomáše Töpfera!

Asi dojde k opakování voleb, pokud tak rozhodnou soudci Nejvyššího správního soudu a tento podvod volební komise nenechá být! Nesmí!

 Bylo by fér, kdyby pan Tomáš Töpfer kandidoval v Praze nebo v okolí a hlavně bez pomoci České televize,” říká Pavel Trčala.

 Moravané, použijete konečně mozky a vyženete pražského podvodníka z Moravy, nebo jenom kritizujete Prahu a sami opět naletíte? Víte, kdo se o zoufalé, osamocené lidi staral bez poslanecké imunity a nároku na odměnu za urážek Vojtěcha a Válka skoro tři roky?

Máte tam nejlepší kandidátku, obětavou Petru Rédovou! A budete volit četnického fízla z Prahy, který si na čistého hraje? Komediant…

do Senátu za volební obvod 55, Brno-město

                              Rédová Fajmonová Petra zdravotní sestra, Brno

Petra 8dba3

část převzata z „Zprávy z Moravy“

Informace o autorovi Z povolených zdrojů

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště