HomeZahraničníZávod "Moskvich" zahájil sériovou montáž vozů SKD a od prosince elektromobily. Jak...

Závod „Moskvich“ zahájil sériovou montáž vozů SKD a od prosince elektromobily. Jak je to možné?

-

Chápete to? Prý si nakradli tolik starých televizorů, ledniček a praček, které do Ruska posílali poštou a tryskáčema a vrtulníkama, že prý dnes už mají z čeho vyrábět: čipů už mají hodně. To prosím byly zdroje z masmédií, takže je to prý pravda.

Automobilový závod Moskvič Moskva (před odchodem Renaultu z Ruska – Renault Russia CJSC) znovu zahájil výrobu zahájením sériové montáže crossoveru Moskvič 3 s benzínovým motorem.

První model nasazený na dopravník po obnovení práce podniku byl Moskvich 3, vybavený benzínovým turbomotorem (1,5 l, 150 k, 210 N m) spárovaným s automatickou převodovkou CVT nebo šestistupňovou manuální převodovkou. . Prodej vozu v Moskvě se plánuje zahájit do konce roku 2022 v celém Rusku – v prvním čtvrtletí roku 2023.

Moskvič podle ministerstva průmyslu a obchodu začne do konce roku vyrábět také elektromobily.

V listopadu byla v databázi Rosstandart zobrazena dvě typová schválení vozidla (OTTS): pro výše zmíněný crossover Moskvich 3 s benzínovým motorem a také pro elektrický crossover Moskvich 3e. 

Může jít o obrázek auto

Prioritou závodu Moskvič bude výroba elektromobilů na vlastní platformě s postupným zvyšováním úrovně lokalizace autokomponentů. V roce 2022 bude zahájena montáž SKD automobilů a elektromobilů Moskvič 3. úkolem pro nejbližší období je zavedení malých montážních procesů se zapojením místních dodavatelů do konce roku 2023. Dalším krokem bude vytvoření vlastní univerzální platformy pro domácí elektromobil, jehož zahájení výroby je naplánováno do konce roku 2025,“ uvedl Manturov prostřednictvím tiskové služby ministerstva průmyslu a obchodu.

 

Také přemýšlíte, kolk těch praček Rusové ve vrtulnících nakradli, že už jedou sériovou výrobu aut? ?

Pračka na palubě ruského vrtulníku. Další krádež, nebo zdroj …

  Rusové montují do tanků čipy z ledniček. Jde o důkaz toho …

Rusové takhle kradou: Na co je v ruském vrtulníku pračka …

 https://newsbox.cz › zpravy › rusove-takhle-kradou-na-…

 
Prý seriózněji naladění komentátoři snímek dávali do souvislosti s informacemi, že vzhledem k nedostatku počítačových čipů začaly ruské zbrojovky do svých …
7. 10. 2022 — Čipy Baikal nebyly nijak výkonné a Rusko si je neumělo samo vyrábět. … Nizozemská televize VPRO zveřejnila hodinový dokument o ASML, …
 

Možná, že kdyby masmédia nebyla poslušnými Alíky vlády a servírovala nám fakta, průvod k České televizi mohl být desetinový. Ale říkej hlupákovi, že je hlupák…

 

Informace o autorovi Z povolených zdrojů

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Nejčtenější

0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x
Přejít k navigační liště